Benegen4000

Benegen4000

Máte problémy s klouby nebo pravidelně sportujete a dáváte svým kloubům zabrat? Problémy s klouby již není výsadou starších lidí či vrcholových sportovců. Problémy s pohybovým aparátem postihují v dnešní době mladé lidi a dokonce i malé děti. Nejčastější příčinou bývá nedostatečná výživa kloubů. V naší potravě často chybějí důležité složky, bez kterých se neobejdeme.

Klouby pro svoji správnou činnost potřebují hlavně pravidelný přísun kolagenu, ale také množství dalších látek napomáhajících výživě kloubů a udržujících kloubní chrupavku v dobrém stavu. Nedostatek vhodné výživy vašich kloubů můžete řešit pomocí pravidelného užívání doplňků stravy, mezi které patří i novinka na trhu, zvaná beneGEN4000.

Jedinečná receptura
Jedná se o kvalitní kloubní doplněk stravy beneGEN4000, jehož předností je jedinečná receptura a nové složení v mnohem silnější formě. Navíc se nejedná o tablety, ale o nápoj a jeho užívání je tedy mnohem příjemnější. Složení doplňku stravy beneGEN4000 maximálně odpovídá potřebné výživě kloubů.

Tento přípravek jako jediný v České republice obsahuje spojení vysokého množství kolagenního hydrolyzátu v jedné jediné denní dávce (4 000 mg) a mnoha dalších látek, jako jsou vitamín C či chondroitinu sulfátu. Všechny tyto látky jsou vynikající pomocí a podporou pro správné fungování chrupavek, kostí, svalů, šlach a pokožky.

Kolagen, stavební kámen lidského organismu
Naše klouby potřebují v první řadě hlavně kolagen. Tato pro náš organismus nejdůležitější bílkovina tvoří strukturu kostí, vazů, šlach, kůže a také chrupavek. Kolagen dodává našim kloubním chrupavkám pevnost a pružnost a díky udržování stálého zdravá chrupavek předchází vzniku bolesti kloubů.

Tělo je schopné si kolagen vyrábět z přijatých aminokyselin, které vznikají z proteinů, jako jsou maso, bílky, tvaroh a podobné potraviny. Lidský oraganismus je však nejschopnější a nejvitálnější v mladém věku. Postupem let a stárnutím lidského organismu tělo ztrácí nejen schopnost vstřebávání kolagenu, ale také vstřebávání veškerých živin, tedy schopnost regenerace. V okamžiku, kdy tělo schopnost regenerace ztratí, nastává degenerace. Dochází k tomu, že začne mizet chrupavka a klouby se tak začnou pomalu opotřebovávat.

Proto je důležité kolagen neustále dodávat, a to nejen v okamžiku, kdy nás začnou trápit akutní bolesti kloubů. Základem všeho je samozřejmě prevence a předchází bolesti. A právě přípravek beneGEN4000 obsahuje 4 000 mg kolagenu (kolagenního hydrolyzátu), přičemž toto množství přesně odpovídá potřebě našich kloubů.

Chondroitin sulfát zajistí pohyb chrupavky
Chondroitin sulfát, tato zvláštní látka s ještě zvláštnějším názvem je jednou z hlavních složek mezibuněčné hmoty kloubních chrupavek. To v podstatě znamená, že se naše chrupavky mohou hýbat (zajišťuje mechanické a elastické vlastnosti chrupavky) a můžeme bezbolestně pohybovat klouby.

Naše tělo se k této látce dostává prostřednictvím laktózy, tedy mléčného cukru, který je zdrojem galaktózy, z které pak vzniká chondroitin sulfát. Dalším zdrojem této látky je glukosamin, který přijímáme prostřednictvím masa a mořských plodů. Přípravkek beneGEN4000 umožní vstřebat nejen výše uvedený kolagen, ale také chondroitin sulfát, který se ukládá do chrupavek a naváže na sebe vodu do chrupavčitých tkání. Díky tomu se zajistí elasticita chrupavek.

Další důležité látky
Včetně výše uvedených látek beneGEN4000 obsahuje i kyselinu hyaluronovou, které má vynikající antioxidační účinky. Kyselina tvoří mezibuněčnou hmotu nacházející se v epitelech, kůži, v očním sklivci, pojivových a nervových tkáních. V přípravku nesmí chybět ani vitamín C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu a má skvělé antioxidanční účinky.